RAZEMwBIZNESIE.pl | Edycja ORZESZE 1.0

16 marca (piątek)

18:00 – 21:00

Pozostało jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Stabilna Firma | RODO – Facebook

Honorowy Patronat Burmistrza Orzesza!

Przeczytaj:

CENA BILETU:

40 zł 20 zł

OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA!

Ilość miejsc ograniczona:

miejsc dla wyjątkowych osób

W cenie biletu: udział w prelekcjach, napoje i przekąski.

Miejsce: MOK Orzesze, Rynek 1

MOK Orzesze

Co zyskasz na tym spotkaniu?

.

Ważnym elementem strategii projektu Razem w Biznesie od samego początku jest zebranie wokół naszej idei Uczestników o bardzo mocno sprecyzowanym profilu: prowadzących własny biznes (lub planującym go otworzyć), otwartych na dzielenie się z innymi swoim doświadczeniem, chętnych do wzajemnego wsparcia.

STWIERDZILIŚMY, ŻE LEPIEJ JEST SKUPIĆ W JEDNYM MIEJSCU KILKADZIESIĄT OSÓB KONKRETNIE ZAINTERESOWANYCH SZUKANIEM NOWYCH MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY I POZYSKIWANIEM NOWYCH KLIENTÓW, NIŻ ORGANIZOWAĆ SPOTKANIA “ILOŚCIOWE”.

TO DZIAŁA!

Projekt RAZEM w BIZNESIE, którego prekursorem są RYBNICZANKI w BIZNESIE, działa nieprzerwanie od lipca 2015 roku, kiedy to zorganizowaliśmy pierwsze spotkanie networkingowe dla kobiet pod tytułem ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!

Od tej chwili ludzie biznesu Rybnika i okolic aktywnie wspierają się wzajemnie, a obroty finansowe, pozyskane dzięki tym kontaktom, sięgają kilkaset tysięcy złotych!

Profil Uczestnika naszych konferencji idealnie odpowiada temu modelowi, dzięki czemu nasze spotkania są świetnie dopasowanym miejscem do komfortowej i efektywnej wymiany kontaktów (i zysków 😉 )

   Czas trwania konferencji: > 3 godziny.

   Średnia ilość Uczestników: 40 osób.

   Czas na networking: od 1 do 1,5 godziny.

   Prezentacje merytoryczne: > 1 godzina.

Dzięki takim proporcjom masz realne szanse na efektywne wykorzystanie Twojego czasu.

Orzesze 16 marca 2018

Nasi Uczestnicy:

Uczestnicy Razem w Biznesie

Uczestnicy Razem w Biznesie

...

Razem w Biznesie. Jesteśmy razem od 31 lipca 2015 roku, kiedy to odbyła się pierwsza, inauguracyjna konferencja dla kobiet, pod tytułem “ZRÓB COŚ DLA SIEBIE!”

Od tego czasu spotykamy się regularnie, żeby poznać innych ludzi (nowych klientów lub partnerów biznesowych), zdobyć cenną wiedzę od doświadczonych ekspertów biznesowych i świetnych mówców, czy po prostu rozerwać się w dobrym towarzystwie przy dobrej kawie i przekąsce.

Zapraszamy również Panów!!!

Na każdym spotkaniu można wygrać atrakcyjne nagrody, co i tym razem będzie miało miejsce. Jakie? Na razie to tajemnica…

Prelegent 1

Wojciech Górecki

Wojciech Górecki

...

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

.
Absolwent Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Wodzisławiu Śląskim na Wydziale Informatyki. Od 5 lat specjalizuje się w Ochronie danych osobowych świadcząc usługi w zakresie Administratora Bezpieczeństwa Informacji w firmach prywatnych i instytucjach państwowych. Tworzy i wdraża dokumentację z zakresu ochrony danych osobowych, a także szkoli pracowników firm/instytucji i  przyszłych Inspektorów ochrony danych. Prywatnie miłośnik jazdy na nartach.

Nasi Moderatorzy:

Sabina Cieślar i Włodzimierz Cieślar

Sabina Cieślar i Włodzimierz Cieślar

...

Sabina: businesswoman i trenerka biznesów, organizatorka Rybniczanek w Biznesie. Techniczny umysł w dostępnej oprawie. Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Języków Obcych w Katowicach i Politechniki Częstochowskiej na wydziałach: Zarządzanie Przedsiębiorstwem i Marketing. Wykładowca AGH w Krakowie w przedmiocie Efektywność osobista i personal branding. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Psychologii w Zarządzaniu. 15-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowisku Dyrektora Sieci Sprzedaży.

Jako właścicielka firmy ONAwBIZNESIE.pl doradza przedsiębiorcom, jak zarabiać więcej. DORADZTWO BIZNESOWE. STRATEGIE SPRZEDAŻOWE. OBSŁUGA KLIENTA. ZARZĄDZANIE!

Włodzimierz: Menedżer Sprzedaży. Od 1999 roku przemierza Polskę i świat, poznając nowych ludzi i doskonaląc swój warsztat sprzedażowy. Studiował germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Prowadzi blog WlodzimierzCieslar.pl, na którym opisuje swoje hulaszcze życie podróżnicze. Miłośnik marketingu i e-biznesu. Sprzedaż jest jego pracą i pasją jednocześnie. Gatunek: ŁOWCA! Prywatnie dumny mąż Sabiny i szczęśliwy ojciec dwóch aniołków: Karola i Alka.

RAZEM W BIZNESIE od samego początku 😉

UWAGA!

ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH NIEZBĘDNA JEST WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA!

Wpłatę za uczestnictwo w wysokości 20 zł należy przelać na konto:

.

ONAWBIZNESIE.PL Sabina Cieślar

.

Numer rachunku: 39 1140 2004 0000 3102 7584 4623

.

Tytuł przelewu: 16 marca

W tytule przelewu koniecznie podaj Twoje imię i nazwisko oraz Twoje dane kontaktowe: nr telefonu lub adres e-mail!

 

Bezpieczne i błyskawiczne płatności!

miejsc dla wyjątkowych osób

Masz pytania lub wątpliwości?

Chcesz się zapisać w sposób “tradycyjny”?

Napisz do nas, wypełniając poniższy formularz. Odpiszemy! 🙂

Formularz kontaktowy

1 + 7 =

Partnerzy i Sponsorzy:

Zapraszamy do współpracy!

Jak dojechać?

MOK Orzesze